Ulaşım

Özel Araçla Ulaşım

Düzce konum olarak Ankara-İstanbul'un tam ortasında bulunduğundan ulaşımı kolay bir il olma avantajına sahiptir. Enstitümüz kampüs alanı içerisinde Sanat,Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ile Ziraat Doğa Bilimleri Fakültesi mevcuttur. 

İstanbul istikametinden gelenler: TEM Düzce (Batı) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 kara-yoluna katılarak doğu istikametine devam ediniz. Yaklaşık 9 km sonra Düzce merkezdeki Çoban Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan Akçakoca-Ereğli yönüne dönünüz. D 655 kara yolunu yaklaşık 8 km takip ediniz. Standart Profil Fabrikasını geçtikten sonra Konuralp Işıklı kavşaktan sağa dönüp yaklaşık 400-500 metre sora ilk sola döndüğünüzde Kampüs giriş kapısını göreceksiniz. 

Ankara İstikametinden gelenler: TEM Düzce (Doğu) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 kara yoluna katılarak batı istikametine devam ediniz.Yaklaşık 10 km sonra Düzce merkezdeki Çoban Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan Akçakoca-Ereğli yönüne dönünüz. D655 kara yolunu yaklaşık 8 km takip ediniz. Standart Profil Fabrikasını geçtikten sonra Konuralp Işıklı kavşaktan sağa dönüp yaklaşık 400-500 metre sora ilk sola döndüğünüzde Kampüs giriş kapısını göreceksiniz. 

Toplu Taşıma Aracıyla Ulaşım

OTOBÜS TERMİNALİ : Herhangi bir firmayla Düzce Şehirler arası otobüs terminaline geldiniz. Sizi kampüse götürmek için iki adet firma bulunmaktadır. 1. Düzce - Akçakoca dolmuşları 2. Yeşil Boğaz (Kabalak-Boğaziçi) dolmuşları. Şoförden sizi Konuralp Işıklı kavşakta indirmesini rica ediniz. (Eskiden Kasaba Hastanesi olarak adlandırılan yer.Üniversite Konuralp Yerleşkesine gideceğinizi de belirtebilirsiniz) Konuralp Işıklı kavşaktan sağa dönüp yokuş yukarı yaklaşık 400-500 metre ilerledikten sora ilk sola döndüğünüzde Kampüs giriş kapısını göreceksiniz.  

OTOBÜS: Enstitümüze Düzce Belediyesine ait 30 numaralı Konuralp - Boğaziçi Otobüsü ile Şehir merkezinden ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Enstitümüze şehir içinden ulaşım için bazı durakların isimleri; 1. Kızılay Işıkları durağı ( Krempark Alışveriş Merkezi arkası)  2.Şakuş Köprüsü durağı (Asar deresi yanı ) 3. Bulvar otobüs durağı (Düzce Belediyesi hizmet binası karşısında ) 4. Çoban otobüs durağı  (Çoban kavşağının Düzce - Akçakoca yolu istikametinde, Algün İnşaat karşısında)

Belediye Otobüs Saatleri için: http://www.duzce.bel.tr/detay.asp?id=31485